Pralka HISENSE WF5S1045BB/PL Seria 5S 10.5kg 1400 obr Autodozowanie Wi-Fi ConnectLife
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by klbtheme.com
- Pick up at a klbtheme.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Opis
Pralka HISENSE WF5S1045BB/PL Seria 5S 10.5kg 1400 obr Autodozowanie Wi-Fi ConnectLife
Pralka HISENSE WF5S1045BB automatycznie, precyzyjnie dobierze dawkę detergentu i środka zmiękczającego w zależności od wielkości załadunku. Pralka ma 1 litrowy zasobnik na płyn do prania oraz 0,5 l na płyn zmiękczający, co wystarczy nawet na około 24 cykle prania – to statystycznie około miesiąc bezobsługowej pracy.
Pralka ma bęben o pojemności załadunku 10,5 kg.
Inteligentna pralka – Auto Wash
Automatycznie wykrywa wagę podczas cyklu prania i dodaje odpowiednią ilość wody i detergentu, optymalnie i wydajnie piorąc ubrania.
Skrócony czas suszenia – SmartDry
Z funkcji można skorzystać, mając pralkę i suszarkę z serii 5S. Po podłączeniu urządzeń do Wi-Fi poprzez aplikację ConnectLife i sparowaniu urządzeń pralka wysyła program do suszarki, która automatycznie dobiera odpowiedni program suszenia. Pozwala to w łatwy sposób przełożyć pranie i uruchomić suszarkę, bez zastanawiania się jaki program wybrać, to wygodne rozwiązanie, które oszczędza Twój czas.
Kreator programów – SmartWizard
Wybierając rodzaj tkaniny, kolor, stopień zabrudzenia oraz rodzaj plamy, pralka wypierze ubrania z idealną kombinacją odpowiedniej temperatury, czasu i ilości wody. Unikatowa kombinacja parametrów gwarantuje doskonałe rezultaty prania. Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne i korzystaj.
Trzymaj alergie z dala od prania – AllergyCare
Para o wysokiej temperaturze wydobywa się z dna bębna i całkowicie wnika w odzież, eliminując 99,9%* bakterii. Obróbka parą o wysokiej temperaturze usuwa również alergeny, pyłki, roztocza i pasożyty.
*Testy przeprowadzone przez firmę SGS na Staphylococcus aureus i Escherichia coli w trybie Allergy Steam. Indywidualne wyniki mogą się różnić.
Szybkie programy prania – Quick Wash+
Zaprojektowana z myślą o intensywnym życiu pralka HISENSE nie tylko skraca czas i koszty prania. Możesz wybrać programy 15 lub 49 minutowe, które są doskonale przygotowane na 1 kg lub połowę wsadu prania.
Programy dla najmłodszych – Baby care
Z myślą o delikatnej skórze dzieci został stworzony program odpowiedni do ubranek dziecięcych, który sterylizuje i dezynfekuje ubranka poprzez wysoką temperaturę i obróbkę parową nawet w 90°C.
Silny strumień to skuteczne pranie – JetWash
Dysza zamocowana w górnej części bębna znacznie poprawia jakość prania w każdym cyklu. Dysza pomaga usunąć plamy z ulubionych ubrań oraz zapewnia równomierne rozprowadzenie środka piorącego, zapewniając znakomite rezultaty końcowe.
Zachowaj sterylne pranie – Higieniczna Ochrona
Ta pralka HISENSE może usuwać bakterie poprzez czyszczenie bębna, a funkcja Pure Jet może usuwać zanieczyszczenia z drzwiczek i uszczelki. Gumowa uszczelka jest również wykonana ze sterylnego materiału.
Monitorowanie zużycia energii
Aplikacja Smart ConnectLife pomaga analizować całkowite oszczędności wody/elektryczności oraz ilość zaoszczędzonej wody na podstawie danych i podaje lepsze zalecenia dotyczące ustawień prania.
Dodawaj ubrania podczas prania – Ad&pause
Ta wyjątkowo użyteczna funkcja pozwala wstrzymać proces prania i szybko dodać kolejne ubrania lub wyjąć te, które trafiły do bębna niepotrzebnie.
Oszczędzaj czas – ustaw koniec prania
Dzięki inteligentnej regulacji długości procesu prania możesz dostosować czas zakończenia prania do indywidualnych potrzeb.
Inteligentna łączność Connect Life
Połączenie się z pralką poprzez Wi-Fi znacznie ułatwia życie. Dzięki aplikacji ConnecLife połączysz się za pomocą telefonu ze swoją pralką lub suszarką z dowolnego miejsca. Wybieraj programy, monitoruj jej pracę i zarządzaj urządzeniem z poziomu aplikacji.
Płyny HISENSE do autodozowania
Płyny HISENSE zostały przygotowane z myślą o pralkach i pralko-suszarkach z systemem autodozowania. Wysokie stężenie składników aktywnych w połączeniu z optymalną gęstością sprawia, że nie musisz się przejmować kompatybilnością płynu z pralkami HISENSE. Dzięki specjalnym enzymom i składnikom aktywnym, pranie w temperaturze 20°C jest równie skuteczne, jak w wyższych. To odpowiednie rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić energię, dbać o środowisko oraz delikatniejsze materiały, które mogą się kurczyć lub niszczyć w gorącej wodzie.
Zawartość zestawu
Kupując pralkę HISENSE WF5S1045BB w zestawie otrzymujesz: urządzenie, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować oraz spowodować uszkodzenie bębna.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ pralki | Pralka wolnostojąca |
| Sposób załadunku | Od przodu |
| Pojemność | 10.5 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drzwi | Czarny |
| Funkcje parowe | Tak |
| Silnik inwerterowy | Tak |
| Sterowanie smartfonem | Tak (Wi-Fi) |
| Autodozowanie | Tak |
| Wyświetlacz elektroniczny | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Programator | Elektroniczny |
| Funkcje dodatkowe | Czyszczenie bębna, Pranie w zimnej wodzie, SterilTub, Sygnał końca pracy, Wi-Fi |
| Programy prania | Antyalergiczny, Automatyczny, Bawełna, Czyszczenie bębna, Dodatkowy program, Dziecięce, Eco 40-60°C, Intensywny 49 min, Koszule, Sport, Syntetyki, Szybkie 15 min, Wełna, Wirowanie |
| Dobór wody | Automatyczny |
| Czas EKO 40–60 (pełny załadunek) | 239 min |
| Czas EKO 40–60 (częściowy załadunek) | 168 min |
| Czas EKO 40–60 (1/4 załadunku) | 140 min |
| Zużycie energii (100 cykli) | 52 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 41 l |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wilgotność resztkowa | 52% |
| Funkcje AI | Nie |
| Bezpieczeństwo | Blokada rodzicielska |
| Możliwość zabudowy pod blatem | Tak |
| Kierunek otwierania drzwi | W lewo |
| Zdejmowany blat | Nie |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Głębokość z elementami wystającymi | 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 71 kg |
| Seria | Seria 5S |
| Zastosowane technologie | AutoDosing, ConnectLife, Quick Wash, Smart Dry, Steam Tech |
| Producent | Gorenje Polska Sp. z o.o. |
| Adres | ul. Poznańska 159 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marek | HISENSE |
| Zwrot towaru | 14 dni |















Reviews
There are no reviews yet.