Pralka HISENSE WF3S8045BW3PL Seria 3S 8kg 1400
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by klbtheme.com
- Pick up at a klbtheme.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Opis
Pralka HISENSE WF3S8045BW3PL Seria 3S 8kg 1400
Pralka HISENSE WF3S8045BW3/PL automatycznie dobierze precyzyjną dawkę detergentu lub środka zmiękczającego w zależności od wagi ubrań. Oszczędza to pracę i pozwala uniknąć marnowania detergentu.
ConnectLife
Połączenie się z pralką HISENSE WF3S8045BW3/PL poprzez Wi-Fi znacznie ułatwia życie. Dzięki aplikacji ConnectLife połączysz się za pomocą telefonu ze swoją pralką z dowolnego miejsca. Wybieraj programy, monitoruj jej pracęi zarządzaj urządzeniem z poziomu aplikacji.
Monitorowanie zużycia energii
Aplikacja ConnectLife pomaga w prosty sposób kontrolować łączne zużycie wody i energii oraz ilość zaoszczędzonych pieniędzy w oparciu o dane użytkownika, dając możliwość ustawienia bardziej efektywnych parametrów prania.
Kreator programów
Pobierając aplikację ConnectLife można poprzez Wi-Fi skorzystać z kreatora programów. Wybierając rodzaj tkaniny, kolor, stopień zabrudzenia oraz rodzaj plamy, pralka HISENSE WF3S8045BW3/PL wypierze ubrania z idealną kombinacją odpowiedniej temperatury, czasu i ilości wody. Unikatowa kombinacja parametrów gwarantuje doskonałe rezultaty prania.
Auto Wash
Użyj funkcji Auto Wash, aby automatycznie rozpoznać pranie i dostosować cykle prania do indywidualnych potrzeb. Program Auto Wash jest idealny dla mniejszego ładunku mieszanych tkanin. Wygodny program zapewnia również, że pranie zostanie wykonane tak szybko, jak to możliwe, bez konieczności ręcznej obsługi.
Programy z parą
Niektóre programy mają możliwość uruchomienia pary w trakcie prania. Dzięki temu Twoje ubrania są zdezynfekowane, pozbawione bakterii i zarazków. Dodatkowo włókna tkanin są idealnie zmiękczone i wygładzone, para pomaga również w redukcji zagnieceń, co ułatwia późniejsze prasowanie.
Program antyalergiczny
Trzymaj alergie z dala od prania, dzięki parze o wysokiej temperaturze jest uwalniana z dolnej części bębna, całkowicie przenika przez ubrania, co może wyeliminować aż do 99,9%* bakterii. Wysokotemperaturowa obróbka parowa usuwa z ubrań alergeny, pyłki, roztocza i pasożyty.
*Testy przeprowadzone przez firmę SGS na Staphylococcus i Escherichia coli w trybie Allergy Steam. Indywidualne wyniki mogą się różnić.
W trosce o najmłodszych
Program Baby Care został opracowany z myślą o dzieciach i ich delikatnej skórze. Dzięki wysokiej temperaturze oraz obróbce parowej w nawet 90°C ubranka zostaną skutecznie zdezynfekowane.
Program intensywny
Program intensywny 49 minut/30 minut został zaprojektowany z myślą o Twoim zabieganym życiu, pralka HISENSE WF3S8045BW3/PL ma nie tylko opcję skracania czasu prania, lecz także program odpowiadający Twoim spersonalizowanym potrzebom, gwarantując doskonałe efekty prania. Po wybraniu programu 49 minut i użyciu funkcji „szybciej” możesz skrócić czas prania do 30 minut. Program jest dedykowany praniu do załadunku 3 kg.
Maksymalna prędkość wirowania – 1400 obr/min.
Program szybki 15 minut
Czasami nawet 49-minutowy cykl prania może okazać się zbyt długi, szczególnie podczas napiętego planu dnia. Dzięki funkcji szybkiego prania możesz skrócić czas prania do zaledwie 15 minut, korzystając z wydajnego i efektywnego czasowo programu, który nie obniża jakości.
Zużycie wody na cykl – ok. 36 l.
Bęben Rain Drop
Unikalny wzór bębna zmiękcza włókna dla najdelikatniejszego traktowania wszystkich rodzajów tkanin. Idealnie suche pranie z minimalną ilością zagnieceń.
Maksymalny załadunek bębna – 8 kg.
Program czyszczenia bębna
Dzięki programowi czyszczenie bębna* możesz czyścić wnętrze bębna przy użyciu większej ilości wody, w wyższych temperaturach i przy wyższych prędkościach obrotowych bębna. To wszystko będzie gwarantem doskonałych rezultatów prania, gdyż wnętrze pralki będzie zawsze czyste, pachnące i pozbawione bakterii.
*Specjalny program wyłącznie do czyszczenia bębna. Rekomendowane użycie programu raz na miesiąc
Jet Wash
Zamontowana na górze dysza radykalnie poprawia jakość prania na każdym etapie. Dysza pomaga usuwać plamy z ulubionych ubrań, a detergent jest równomiernie rozprowadzany, zapewniając doskonałe rezultaty prania.
Pranie w niskiej temperaturze
Zachowaj kolory tkanin na dłużej i zmniejsz zużycie energii podczas prania w niskich temperaturach.
Oszczędzaj czas
Dzięki inteligentnemu procesowi prania możesz dostosować czas zakończenia prania do indywidualnych potrzeb.
Dodawaj ubrania podczas prania
Ta wyjątkowo użyteczna funkcja pozwala wstrzymać proces prania i szybko dodać kolejne ubrania lub wyjąć te, które trafiły do bębna niepotrzebnie.
Silnik inwerterowy
Pralka HISENSE WF3S8045BW3/PL jest wyposażona w silnik inwerterowy, który lepiej tłumi drgania podczas prania, a jego poziom głośności jest dużo niższy w porównaniu z tradycyjnymi silnikami. Trwały silnik inwerterowy HISENSE pomaga zmniejszyć zużycie energii i obniżyć rachunki za prąd.
Strażnik higieny
Antybakteryjny materiał gumowej uszczelki zapewnia zdrowsze rezultaty prania. Funkcja Pure Jet pozwala zmyć plamy z drzwi i kołnierza.
Skrócony czas suszenia
Z funkcji można skorzystać posiadając pralkę i suszarkę z serii 3S. Po podłączeniu urządzeń do Wi-Fi poprzez aplikację ConnectLife i sparowaniu urządzeń pralka wysyła program do suszarki, która automatycznie dobiera odpowiedni program suszenia. Pozwala to w łatwy sposób przełożyć pranie i uruchomić suszarkę, bez zastanawiania się jaki program wybrać, to wygodne rozwiązanie, które oszczędza Twój czas.
Płyny HISENSE do autodozowania
Płyny HISENSE zostały przygotowane z myślą o pralkach i pralko-suszarkach z systemem autodozowania. Wysokie stężenie składników aktywnych w połączeniu z optymalną gęstością sprawia, że nie musisz się przejmować kompatybilnością płynu z pralkami HISENSE. Dzięki specjalnym enzymom i składnikom aktywnym, pranie w temperaturze 20°C jest równie skuteczne, jak w wyższych. To odpowiednie rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić energię, dbać o środowisko oraz delikatniejsze materiały, które mogą się kurczyć lub niszczyć w gorącej wodzie.
Zawartość zestawu
Pralka HISENSE WF3S8045BW3/PL, instrukcja obsługa i karta gwarancyjna.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ pralki | Pralka wolnostojąca |
| Sposób załadunku | Od przodu |
| Pojemność | 8 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa wirowania | A |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Kolor | Biały |
| Kolor drzwi | Czarny |
| Funkcje parowe | Tak |
| Silnik inwerterowy | Tak (PowerDrive) |
| Sterowanie smartfonem | Tak |
| Autodozowanie | Tak |
| Wyświetlacz elektroniczny | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Programator | Elektroniczny |
| Funkcje dodatkowe | Czujnik poziomu wody, Opóźnione zakończenie, Strażnik higieny, Wstrzymaj i dodaj |
| Programy prania | Antyalergiczny, Automatyczny, Bawełna, Czyszczenie bębna, Eco 40-60°C, Intensywny 49’/30′, Koszule, Płukanie + Wirowanie, Puchowe, Sport, Syntetyki, Szybkie 15 min, Ubrania dziecięce, Wełna, Wirowanie, Zdalne sterowanie |
| Dobór wody | Automatyczny |
| Czas EKO 40–60 (pełny załadunek) | 218 min |
| Czas EKO 40–60 (częściowy załadunek) | 168 min |
| Czas EKO 40–60 (1/4 załadunku) | 123 min |
| Zużycie energii (100 cykli) | 33 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 36 l |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wilgotność resztkowa | 53.9% |
| Funkcje AI | Nie |
| Bezpieczeństwo | Blokada rodzicielska |
| Możliwość zabudowy pod blatem | Nie |
| Zdejmowany blat | Nie |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Głębokość z elementami wystającymi | 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 59.5 kg |
| Producent | Gorenje Polska Sp. z o.o. |
| Adres | ul. Poznańska 159 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marek | HISENSE |
| Zwrot towaru | 14 dni |















Reviews
There are no reviews yet.