Pralka HISENSE WF3S7021BW/PL Seria 3S 7kg 1200 obr Programy z parą
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by klbtheme.com
- Pick up at a klbtheme.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Opis
Pralka HISENSE WF3S7021BW/PL Seria 3S 7kg 1200 obr Programy z parą
Pralka HISENSE WF3S7021BW/PL to urządzenie, dzięki któremu można łatwo wysterylizować znajdujące się wewnątrz ubrania. Służy do tego specjalny tryb pracy, w trakcie którego temperatura panująca wewnątrz bębna znacznie wzrasta. Jej długotrwałe oddziaływanie sprawia, że wszystkie patogeny zostają zniszczone, a użytkownik pralki może cieszyć się idealnie czystymi, ale też sterylnymi ubraniami. To idealne rozwiązanie np. dla świeżo upieczonych rodziców lub osób o wrażliwej skórze.
Program szybki 15 minut
Czasami nawet 49-minutowa funkcja Quick Wash może być zbyt wolna, by dostosować się do napiętego harmonogramu. Dzięki funkcji Quicker możesz skrócić czas prania do zaledwie 30 minut, korzystając z wydajnego i efektywnego programu, który nie obniża jakości. W międzyczasie oferujemy także szybką opcję 15 minut, aby pomóc Ci uzyskać jeszcze szybsze rezultaty prania.
Program AllergyCare
Trzymaj alergie z dala od prania, dzięki parze o wysokiej temperaturze, która jest uwalniana z dolnej części bębna, całkowicie przenika przez ubrania, co może wyeliminować aż do 99,9%* bakterii. Wysokotemperaturowa obróbka parowa usuwa z ubrań alergeny, pyłki, roztocza i pasożyty.
Programy z parą
Niektóre programy mają możliwość uruchomienia pary w trakcie prania. Dzięki temu Twoje ubrania są zdezynfekowane, pozbawione bakterii i zarazków. Dodatkowo włókna tkanin są idealnie rozpulchnione i wygładzone. Para pomaga również w redukcji zagnieceń, co ułatwia późniejsze prasowanie.
System Auto Wash
Podczas cyklu prania system Auto Wash automatycznie wykrywa wagę i dostosowuje ilość wody i detergentu, zapewniając optymalne i wydajne pranie ubrań.
Wyświetlacz LED
Elegancki wyświetlacz LED oferuje bardzo przejrzystą i estetyczną informację o stanie urządzenia. Subtelne i zrozumiałe elementy świetlne pozwalają uniknąć wyboru niewłaściwych funkcji i zapewniają przejrzysty przegląd najczęściej wybieranych programów.
Ustaw koniec prania
Dzięki inteligentnej regulacji czasu prania możesz dostosować zakończenie procesu prania do własnych preferencji i potrzeb.
Funkcja Ad&pause
Ta niezwykle przydatna funkcja umożliwia przerwanie procesu prania, aby szybko dodać kolejne ubrania lub wyjąć te, które trafiły do bębna niepotrzebnie.
Silnik inwerterowy
Pralka jest wyposażona w silnik inwerterowy, który lepiej tłumi drgania podczas prania, a jego poziom głośności jest dużo niższy w porównaniu z tradycyjnymi silnikami. Trwały silnik inwerterowy HISENSE pomaga zmniejszyć zużycie energii i obniżyć rachunki za prąd.
Blokada Child Lock
Poprzez naciśnięcie specjalnej kombinacji przycisków możesz zablokować panel sterowania, zapobiegając przypadkowej zmianie ustawień przez dzieci podczas cyklu prania.
Program Baby care
Z myślą o delikatnej skórze dzieci został stworzony program odpowiedni do ubranek dziecięcych, który sterylizuje i dezynfekuje ubranka poprzez wysoką temperaturę i obróbkę parową nawet w 90°C.
Zawartość zestawu
Kupując pralkę HISENSE WF3S7021BW/PL w zestawie otrzymujesz: urządzenie, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ pralki | Pralka wolnostojąca |
| Sposób załadunku | Od przodu |
| Pojemność | 7 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Kolor | Biały |
| Kolor drzwi | Czarny |
| Funkcje parowe | Tak |
| Silnik inwerterowy | Tak |
| Sterowanie smartfonem | Nie |
| Autodozowanie | Nie |
| Wyświetlacz elektroniczny | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Programator | Elektroniczny |
| Funkcje dodatkowe | Autodiagnostyka, AutoWash, Kontrola stabilności, Opóźnienie zakończenia, Samoczyszczenie, Start/Pauza z opcją dołożenia prania, Sygnał końca pracy |
| Programy prania | Antyalergiczny, Automatyczny, Bawełna, Czyszczenie bębna, Eco 40-60°C, Koszule, Mix, Płukanie + Wirowanie, Power 49’/30′, Puchowe, Sport, Syntetyki, Szybkie 15 min, Ubrania dziecięce, Wełna, Wirowanie |
| Dobór wody | Automatyczny |
| Czas EKO 40–60 (pełny załadunek) | 208 min |
| Czas EKO 40–60 (częściowy załadunek) | 162 min |
| Czas EKO 40–60 (1/4 załadunku) | 157 min |
| Zużycie energii (100 cykli) | 44 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 34 l |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wilgotność resztkowa | 53.5% |
| Funkcje AI | Nie |
| Bezpieczeństwo | Blokada rodzicielska |
| Możliwość zabudowy pod blatem | Tak |
| Zdejmowany blat | Nie |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 43.5 cm |
| Głębokość z elementami wystającymi | 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 60.7 kg |
| Seria | Seria 3S |
| Zastosowane technologie | Jet Wash, Steam Tech, SterilTub |
| Producent | Gorenje Polska Sp. z o.o. |
| Adres | ul. Poznańska 159 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marek | HISENSE |
| Zwrot towaru | 14 dni |
















Reviews
There are no reviews yet.