Pralka HISENSE Seria 5I WF5I8043BWF 8kg 1400 obr, iJet, iFit 47cm, szybkie programy 15’/39’/59′, WIFI ConnectLife
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by klbtheme.com
- Pick up at a klbtheme.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Opis
Pralka HISENSE Seria 5I WF5I8043BWF 8kg 1400 obr, iJet, iFit 47cm, szybkie programy 15’/39’/59′, WIFI ConnectLife
Pralka HISENSE Seria 5I WF5I8043BWF
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować oraz spowodować uszkodzenie bębna.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ pralki | Pralka wolnostojąca |
| Sposób załadunku | Od przodu |
| Pojemność | 8 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Kolor | Biały |
| Kolor drzwi | Czarny |
| Funkcje parowe | Tak |
| Silnik inwerterowy | Tak (PowerDrive) |
| Sterowanie smartfonem | Tak |
| Autodozowanie | Nie |
| Wyświetlacz elektroniczny | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Programator | Elektroniczny |
| Funkcje dodatkowe | Eco Refresh, Pranie w zimnej wodzie, Funkcja Quicker, Zapamiętywanie ustawień, Monitorowanie zużycia energii, Personalizacja programów, Ochrona przed zagniataniem, Odplamianie, Oświetlenie bębna, Pranie wstępne, SteamTech, Smart Assist, Smart Link, SterilTub, Sygnał końca pracy, Wskaźnik czasu, Wyłączenie dźwięków |
| Programy prania | Antyalergiczny, Automatyczny, Bawełna, Czyszczenie bębna, Eco 40-60°C, Intensywny 39 min, Intensywny 59 min, Odświeżanie, Płukanie + Wirowanie, Pościel, Puchowe, Pupil, Sport, Syntetyki, Szybkie 15 min, Ubrania dziecięce, Wełna, Wirowanie |
| Dobór wody | Automatyczny |
| Czas EKO 40–60 (pełny załadunek) | 218 min |
| Czas EKO 40–60 (częściowy załadunek) | 168 min |
| Czas EKO 40–60 (1/4 załadunku) | 166 min |
| Zużycie energii (100 cykli) | 33 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 38 l |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wilgotność resztkowa | 51.3% |
| Funkcje AI | Nie |
| Technologia AI | Brak |
| Bezpieczeństwo | Blokada rodzicielska |
| Możliwość zabudowy pod blatem | Tak |
| Zdejmowany blat | Nie |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Głębokość z elementami wystającymi | 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 63 kg |
| Seria | Seria 5I |
| Zastosowane technologie | Quick Wash, RainDrop, Silnik PowerDrive |
| Producent | Gorenje Polska Sp. z o.o. |
| Adres | ul. Poznańska 159 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marek | HISENSE |
| Zwrot towaru | 14 dni |




















Reviews
There are no reviews yet.