Pralka HISENSE WF7S1247BB Seria 7S 12kg 1400 obr
- Delivered today (order Mon-Fri before 12:00, delivery between 17:00 and 22:00)
- Including shipping costs, sent by klbtheme.com
- Pick up at a klbtheme.com collection point is possible
- 30 days to change your mind and free returns
- Day and night customer service
Opis
Pralka HISENSE WF7S1247BB Seria 7S 12kg 1400 obr
Płyny HISENSE zostały przygotowane z myślą o pralkach i pralko-suszarkach z systemem autodozowania. Wysokie stężenie składników aktywnych w połączeniu z optymalną gęstością sprawia, że nie musisz się przejmować kompatybilnością płynu z pralkami HISENSE. Dzięki specjalnym enzymom i składnikom aktywnym, pranie w temperaturze 20°C jest równie skuteczne, jak w wyższych. To odpowiednie rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić energię, dbać o środowisko oraz delikatniejsze materiały, które mogą się kurczyć lub niszczyć w gorącej wodzie.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ pralki | Pralka wolnostojąca |
| Sposób załadunku | Od przodu |
| Pojemność | 12 kg |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa wirowania | B |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 70 dB |
| Kolor | Czarny |
| Kolor drzwi | Czarny |
| Funkcje parowe | Tak |
| Silnik inwerterowy | Tak |
| Sterowanie smartfonem | Tak |
| Autodozowanie | Tak |
| Wyświetlacz elektroniczny | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Programator | Elektroniczny |
| Funkcje dodatkowe | Czujnik poziomu wody, Czujnik załadunku, Czyszczenie bębna, Dodatkowe płukanie, Pranie w zimnej wodzie, Pranie wstępne, Wyłączenie wirowania |
| Programy prania | AI Super Wash, Antyalergiczny, Bawełna, Ciemne, Dziecięce, Eco 40-60°C, Jeans, Jedwab, Koszule, Mix, Odzież sportowa, Płukanie + Wirowanie, Pościel, Syntetyki, Szybki 15 min, Szybki 39 min, Wełna |
| Dobór wody | Automatyczny |
| Czas EKO 40–60 (pełny załadunek) | 239 min |
| Czas EKO 40–60 (częściowy załadunek) | 180 min |
| Czas EKO 40–60 (1/4 załadunku) | 140 min |
| Zużycie energii (100 cykli) | 43 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 47 l |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wilgotność resztkowa | 51.3% |
| Funkcje AI | Tak |
| Technologia AI | AI Super Wash |
| Bezpieczeństwo | Blokada rodzicielska, Zabezpieczenie przed zalaniem |
| Możliwość zabudowy pod blatem | Tak |
| Kierunek otwierania drzwi | W lewo |
| Zdejmowany blat | Tak |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Głębokość | 64 cm |
| Głębokość z elementami wystającymi | 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 75.6 kg |
| Seria | Seria 7S |
| Zastosowane technologie | ConnectLife, Hygiene Guard+, Quick Wash, SmartDosing, Steam Tech |
| Producent | Gorenje Polska Sp. z o.o. |
| Adres | ul. Poznańska 159 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Informacje dodatkowe
| Dostawa | Bezpłatny |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Marek | HISENSE |
| Zwrot towaru | 14 dni |





















Reviews
There are no reviews yet.